• Виїзд: 09.10.17
 • Тривалість: 15 днів / 14 ночей
 • Транспорт: автобус

Івано-Франківськ – Краків – Прага – Париж – Люрд –Фатіма – Монсеррат – Барселона – Генуя– Будапешт – Івано-Франківськ. 09 – 23 жовтня 2017


1-й день, 09 жовтня, понеділок

Виїзд з Івано-Франківська (біля 16 години) від Собору Преображення Господнього. (АС-2, район Пасічна). Нічний переїзд автобусом.


2-й день, 10 жовтня, вівторок

Ранок – Краків, санктуарій Божого Милосердя (Польща). Св. Літургія, приватна молитва біля ікони. Ввечері – приїзд у Прагу (Чехія), Поселення в готель. Ночівля.


3-й день, 11 жовтня, середа

“Злата Прага”, як раніше називали чеську столицю, одне з найкрасивіших міст Європи.

Протягом довгого часу в Празі жили і працювали багато видатних особистостей: Моцарт, Бетховен, Достоєвський, Чайковський, Ян Неруда, Ярослав Гашек, Франц Кафка. Невипадково в столицю Чехії можна приїзджати незліченна кількість разів за чудовою кухнею, дивовижними місцями, красивими архітектурними спорудами і щоразу знаходити щось нове.

Сніданок в готелі, виселення з готелю, Оглядова екскурсія по місту, Св. Літургія в укр. церкві Св. Климента папи, виїзд з Праги біля 16 год., нічний переїзд автобусом.


4-й день, 12 жовтня, четвер

Ранок – приїзд в Париж (Франція). Це найелегантніша столиця світу така несхожа на решту всієї Франції, що її часом називають “містом-державою”. Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все для всіх – для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей. Французька столиця відноситься до найбільших міст світу. У власне міській частині, яка порівняно невелика, – 105 кв.м. – живуть більш 2-х млн., а у Великому Парижі – набагато більше 10 млн. чоловік. Крім класичного Парижа – Ейфелевої башти, Собору Паризької Богоматері, Лувру і Елисейських полів, кожен зможе знайти тут багато привабливих незнайомих куточків. Париж практично не постраждав в ході двох світових воєн, міський центр з прекрасними бульварами і витонченими міськими особняками сходить до часів Наполеона. Вулиці дихають історією, пам’ятники і музеї відомі у всьому світі.

Оглядова екскурсія по місту. Св. Літургія в укр.церкві Св. Володимира. Прогулянка по вечірньому Парижу. Вечір – поселення в готель. Ночівля.


5-й день, 13 жовтня, п’ятниця

Сніданок в готелі, ранковий виїзд з Парижу. Переїзд у місто Неверс, в монастирі якого спочиває нетлінне тіло Св.Бернадети Субіру. Св.Літургія в монастирській церкві. Молитва біля гробу Бернадетти. Переїзд до Люрду. Пізнє поселення в готель. Ночівля.


6-й день, 14 жовтня, субота

Люрд – місто у Франції, розташоване у передгір’ях високих Пірінеїв, неподалік іспанського кордону. Відомим світу Люрд став у ІІ половині ХІХ-го століття, коли на його околицях з волі Божої сталось одне із найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. 11 лютого 1858 року 14 літній дівчині, Бернадееті Субіру, з’явилась Непорочна Діва Марія. Звертаючись до вбогої дівчинки, Пресвята Богородиця закликала людство до молитви і навернення.На місці об’явлення заструмувало джерело, вода з якого є цілющою. В Люрді відбувається багато чудотворних оздоровлень та навернень. Щороку там збирається понад 6 мільйонів паломників. Сніданок в готелі. Св. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.

Пішохідна оглядова екскурсія по Люрду. Відвідання базилік Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Св.Вервиці, Крипти, печери, де відбувалось Об’явлення (Гроту Массабіель), кранів з цілющої джерельною водою. Пройдення Хресної Дороги. Вільний час.
Вечеря в ресторані готелю.

Участь у вечірній програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками. Ночівля в готелі.


7-й день, 15 жовтня, неділя

Сніданок в кафе готелю. Св.Літургія в українській церкві. Вільний час. Купання в Люрдських купальнях джерельної води. Піша екскурсія з відвіданням будинків, де жила Св.Бернадетта. Вечеря в ресторані готелю.Участь у вечірній програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками. Виїзд з Люрду. Нічний переїзд автобусом.


8-й день, 16 жовтня, понеділок

Ранок – приїзд у Фатіму (Португалія). Поселення в готель. Св. Літургія в українській церкві. Оглядова екскурсія, базиліка святої Вервиці, місця спочинку Святих Францішка і Жасінти Марто, сестри Луції, розповідь про Фатіму, про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії. Доріжка покути. Вечеря в готелі. Вечірня молитовна програма на площі – міжнарожна вервиця, похід зі свічками. (2 нічліги в готелі з двохразовим харчуванням).


9-й день, 17 жовтня, вівторок

Сніданок в готелі. Св. Літугрія в укр. церкві, час на сповідь. Пройдення Хресної Дороги, відвідання будинків, в котрих проживали діти. Заїзд на фабрику сувенірів та церковної атрибутики. Вечеря в готелі. Вечірня молитовна програма на площі – міжнародна вервиця, похід зі свічками. Нічліг.


10-й день, 18 жовтня, середа

Сніданок в готелі. Св. Літургія в укр. Церкві. Вільний час для приватної молитви. Виїзд. Нічний переїзд автобусом.


11-й день, 19 жовтня, четвер

Ранок – гора Монсеррат (зупинка на 3 години) – 38 км. Недоїзджаючи до Барселони, на вершечку гори монастир оо.бенедектинців, який спокон віків приваблював тисячі паломників. Тут знаходиться всесвітньо відома хорова школа хлопчиків. Приїзд у Барселону. Оглядова екскурсія по місту. Нічліг в готелі.


12-й день, 20 жовтня, п’ятниця

Сніданок в готелі, виселення. Вільний час в Барселоні. Можливе підняття на гору Тібідабо – найвищу точку Барселони, де знаходиться церква Серця Христового з розпростертими обіймами Ісуса. Виїзд ввечері. нічний переїзд автобусом.


13-й день, 21 жовтня, субота

Ранок – переїзд через Канни і Ніццу (Франція) для огляду найцікавіших місць французької рів’єри та фотографування. Коротка зупинка на парфюмерній фабриці Фрагонар з можливстю придбати натуральні французькі парфуми.

Приїзд в Геную. Оглядова екскурсія по місту. Св.Літургія в укр церкві. Поселення в готель. Ночівля.


14-й день, 22 жовтня, неділя

Сніданок в готелі, виселення. Св.Літургія в укр.церкві. Виїзд з Генуї. Переїзд до Будапешту. Пізнє поселення в готель. Ночівля.


15-й день, 23 жовтня, понеділок

Сніданок в готелі, виселення. Переїзд на Україну. Приїзд в Івано-Франківськ.Вартість поїздки 570 євро.

У вартість туру входить:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • проживання в готелях 3* зі сніданками (і вечерями в Люрді та Фатімі);
 • медична страхівка;
 • духовний супровід священика;
 • супровід керівника групи.

У вартість туру не входить:

 • консульський збір для одержання візи (35 євро);
 • екскурсії згідно програми, вхідні квитки;
 • переїзд громадським транспортом по місту;
 • харчування, не передбачене готелями;
 • приватні витрати.

Важлива інформація

 • Подані в програмі години прибуття, відбуття чи інших заходів не є точними, а тільки для приблизної орієнтації, вони будуть детально узгоджуватися кожного вечора на наступний день.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму, порядок і час проведення екскурсій та заходів або замінювати їх на рівноцінні;
 • За роботу консульських відділів чи інших дипломатичних установ, прикордонних служб, погодні умови, корки на дорогах паломницько-туристичний центр відповідальності не несе.