• Виїзд: 06.10.17
 • Тривалість: 12 днів / 11 ночей
 • Транспорт: автобус

Івано-Франківськ – Львів – Падуя – Венеція – Генуя – Канни – Люрд (2дні) – Фатіма (2дні) – Монсеррат – Барселона – Віченца – Львів – Івано-Франківськ. 6 – 18 жовтня 2017 р.


1-й день 6 жовтня, п’ятниця

Виїзд з Івано-Франківська  (приблизно 8 год.). Перетин україно-угорського кордону. Нічний переїзд автобусом.


2-й день 7 жовтня, субота

Ранок –приїзд у м. Падуя (Італія) –  невелике місто в Північній Італії. Історичний центр міста можна обійти лише за 1,5-2 години, але краса архітектури Падуї залишиться у вашій пам’яті назавжди.  Протягом багатьох століть в Падую їдуть паломники, а до мощей Святого Антонія, проповідника XIII століття, одного з найулюбленіших Святих усіх християн, ніколи не зникає черга.

Св. Літургія в укр. церкві. Молитва біля гробу Св. Антонія Падевського та біля мощей Св. Юстини і Св. Апостола Луки. Прогулянка по місту. Вільний час. За бажанням групи можемо зробити факультатив у вечірню Венецію електричкою (10 євро).

Поселення в транзитний готель. Ночівля.


3-й день 8 жовтня, неділя

Сніданок в готелі, виселення. Виїзд.

Переїзд у м.Геную (Італія) – портове місто з багатою історією, яка сягає ще часів античності і тісно переплетена з морськими подорожами та торгівлею. Місто є батьківщиною таких відомих людей як Христофор  Колумб, Ніколо Паганіні, Фабріціо де Андре  та ін.

Генуя – це туристичний, науковий та промисловий центр Італії, а в 2004 році місто було обране європейською столицею культури. Місцева  гавань є однією з найкрасивіших в  Італії. Екскурсія по місту. Св. Літургія в укр.церкві.

Поселення в готель. Ночівля.


4-й день 9 жовтня, понеділок

Сніданок в готелі, виселення. Виїзд.

Переїзд у Канни – місто палаців і фестивалів, шикарних яхт і висхідних зірок (у всіх сенсах цього слова). Розкішні пляжі, вишукана кухня і постійні свята сусідять тут з натовпами народу, «мисливцями» за знаменитостями і туфельками останньої колекції. Найвідоміше місце в Каннах – Палац фестивалів з Алеєю Зірок, де, за традицією, знамениті артисти залишають відбитки своїх долонь. Альтернатива йому – Старий порт з чудовими романтичними ресторанами. Крім знаменитого кінофестивалю, тут проводиться безліч міжнародних зустрічей та конгресів. Вулиці Антіб і Менадьер з магазинчиками, що торгують жіночими туфлями «від кутюр» і в’єтнамками – поєднання, яке можна зустріти, мабуть, тільки в Каннах. Зупинка для короткої прогулянки і фотографування.

По дорозі до Канн при можливості заїдемо на парфюмерну фабрику «Фрагонар», де нам проведуть невелику безкоштовну екскурсію, а також буде можливість придбати справжні французькі парфуми та косметику.

Приїзд до Люрду, пізнє поселення в готель. Ночівля.


5-й день 10 жовтня, вівторок

Люрд – місто у Франції, розташоване у передгір’ях Високих Пірінеїв, неподалік іспанського кордону. Відомим світу Люрд став у ІІ половині ХІХ-го століття, коли на його околицях з волі Божої сталось одне із найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. 11 лютого 1858 року 14 літній дівчині, Бернадеті Субіру, з’явилась Непорочна Діва Марія. Звертаючись до вбогої дівчинки, Пресвята Богородиця закликала людство до молитви і навернення. На місці об’явлення заструмувало джерело, вода з якого є цілющою. В Люрді відбувається багато чудотворних оздоровлень та навернень. Щороку там збирається понад 6 мільйонів паломників. Сніданок в готелі.

Св. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Пішохідна оглядова екскурсія по Люрду. Відвідання базилік Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Св.Вервиці, Крипти, печери, де відбувалось Об’явлення (Гроту Массабіель), кранів з цілющої джерельною водою. Пройдення Хресної Дороги. Вільний час. Вечеря в ресторані готелю.

Участь у вечірній  програмі на площі перед базилікою – вервиця до Богородиці, похід зі свічками. Ночівля в готелі.


6-й день 11 жовтня, середа

Сніданок в кафе готелю.Св. Літургія в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Вільний час. Купання в Люрдських купальнях джерельної води. Піша екскурсія з відвіданням будинків, де жила Св.Бернадетта.

18 год. Виїзд з Люрду. Нічний переїзд автобусом.


7-й день 12 жовтня, четвер

Поселення в готель перед Фатімою бл. 80-90 км (по можливості вранці). Приїзд у Фатіму.

Оглядова екскурсія, базиліка святої Вервиці, місця спочинку Святих Францішка і Жасінти Марто, сестри Луції, розповідь про Фатіму, про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії. Доріжка покути, яку всі паломники проходять на колінах. Св. Літугрія в укр. церкві, час на сповідь.

Пройдення Хресної  Дороги, відвідання будинків, в котрих проживали діти, а  також місць з’явлень Ангела. Вечеря в одному з ресторанів Фатіми. Вечірня молитовна програма на площі – міжнарожна вервиця, похід зі свічками.

Переїзд у готель. Ночівля.


8-й день 13 жовтня, п’ятниця

Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд у Фатіму. Участь у святковій Службі та поході зі статуєю Фатімської Богородиці на честь Непорочного Серця Марії, яке відбувається кожного 13 числа місяця. Відвідання музею подарунків.

Вільний час для приватної молитви, купівлі сувенірів, пройдення доріжки покути, вечеря в одному з ресторанів. Вечірня молитовна програма на площі – міжнарожна вервиця, похід зі свічками.

Пізній виїзд з Фатіми. нічний переїзд автобусом.


9-й день 14  жовтня, субота

Ранок – гора Монсеррат (зупинка автобуса на 9 години) –38 км, не доїжджаючи до Барселони, на вершечку гори монастир оо.бенедектинців, який спокон віків приваблював тисячі паломників. Тут знаходиться всесвітньо відома хорова школа хлопчиків. Участь на утрені, яку співають брати-монахи. Св.Літургія українська. Екскурсія по цьому святому місці. Вільний час.

Поселення в готель. Ночівля.


10-й день 15 жовтня, неділя

Сніданок в готелі, виселення. Переїзд у Банселону – це друге за величиною місто Іспанії, вічний суперник Мадриду, столиця моди, мистецтва і дизайну. Барселона вишукана, елегантна і романтична, і одночасно володіє енергією та безпутністю портового міста.   Вона абсолютно не схожа з будь-яким іншим містом Європи – яскрава, кольорова, жива. Але саме великому Гауді, який віддав їй весь свій талант і життя, Барселона зобов’язана тим неповторним архітектурним образом, який приніс їй вселенську славу. Храм Саграда Фамілія (Пресвятої Родини) – найбільший католицький собор у світі, наймасштабніша робота Гауді, яку архітектор не встиг закінчити до своєї трагічної смерті.  Парк Гуеля – популярне місце прогулянок  туристів та жителів Барселони, з якого відкривається чудовий вид на місто. Парк славиться своїми казковими будинками, незвичайними фонтанами, яскравими кольорамита багатою мозаїкою.

Св. Літургія в укр.церкві Св.Моніки. Оглядова екскурсія по місту. Вільний час в Барселоні. Виїзд ввечері. Нічний переїзд автобусом.


11-й день 16 жовтня, понеділок

Переїзд до Віченци (Італія) – великого міста в італійському регіоні Венето, центру однойменної провінції. У всьому світі він відомий як місто Андреа Палладіо – великого архітектора, який залишив після себе численні пам’ятники. Віченца лежить на невеликій висоті над рівнем моря і з усіх боків оточена мальовничими пагорбами. Територія Віченци була заселена людьми ще за часів античності, про що свідчать численні археологічні знахідки віком близько 3 тисяч років, що зберігаються в музеї Санта Корона.

З приходом християнства в Веченці з’являються великі церкви – базиліка Феліс і Фортунато, храм Сан Джорджіо і абатство Сант Агостіно. Сьогодні Віченца є важливим промисловим центром, в якому розвинені малий і середній бізнес. Місто займає третє місце в Італії з експорту, в основному текстилю, ювелірних прикрас і продуктів машинобудування. Виченцу навіть називають столицею переробки золота. Чимало розвинений тут і туризм – місто приваблює своїм культурним та історичною спадщиною.

Екскурсія по місту. Поселення в готель. Нічліг.


12-й день 17 жовтня, вівторок

Сніданок в готелі, виселення. Переїзд на Україну. Приїзд в Івано-Франківськ вранці.Вартість поїздки 490 євро + 200 грн.

У вартість туру входить:

 • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • проживання в готелях 3* зі сніданками (і вечерями в Люрді та Фатімі);
 • медична страхівка;
 • духовний супровід священика;
 • супровід керівника групи.

У вартість туру не входить:

 • консульський збір для одержання візи (35 євро);
 • екскурсії згідно програми, вхідні квитки (35 євро загалом + 10 євро Венеція);
 • переїзд громадським транспортом по місту;
 • харчування, не передбачене готелями;
 • приватні витрати.

Важлива інформація

 • Подані в програмі години прибуття, відбуття чи інших заходів не є точними, а тільки для приблизної орієнтації, вони будуть детально узгоджуватися кожного вечора на наступний день.
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму, порядок і час проведення екскурсій та заходів або замінювати їх на рівноцінні;
 • За роботу консульських відділів чи інших дипломатичних установ, прикордонних служб, погодні умови, корки на дорогах паломницько-туристичний центр відповідальності не несе.