• Дати уточняються

Програма туру

1 день

Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд (нічний) до Верони.


2 день

Приїзд до Верони. Служба Божа. Екскурсія.

Верона – одне з найромантичніших міст Європи, яке отримало свій статус завдяки «самій сумнішій повісті на світі». Саме  у цьому містечку, яке знаходиться в регіоні  Венетто , по задумці Шекспіра, відбуваються основні події повісті «Ромео і Джульєтта».

Поселення в готель. Нічліг.


3 день

Служба Божа. Сніданок. Переїзд до  Люрду.


4 день

Ранішній приїзд до Люрду. Поселення в готелі. Служба Божа. Обід.

Про Люрд написано дуже багато. Квітуче французьке містечко, яке в 50-х роках налічувало 14,000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині 19 ст., коли на його околицях, з волі Божої , сталося одне з найважливіших об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. Дивним є той факт , що в Люрді ніколи не було ніякої пошесті. Адже кожного року туди приїжджає більше ніж 2 мільйони паломників і понад сто тисяч хворих, котрі сотнями купаються в джерелах. Людей з різними хворобами занурювали у ту ж саму воду, не змінюючи її. Проте ніякої інфекції не було зафіксовано ніколи.

Програма Люрду (похід з свічками, вечірня молитовна програма). Нічліг.


5 день

Сніданок в готелі. Програма  Люрду (Служба Божа, купання в купелі, Хресна дорога, молитва в гроті ).

11 лютого 1858 року з’явилася Пречиста Діва Марія 14-ти річній селянській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилась ця «Пані» дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: «Йди до священиків і скажи їм,щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молились. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього…» Ніякого джерела дівчинка не бачила і ніхто ніколи не знав про нього. Але коли Бернадетта розгорнула землю на вказаному місці, то звідти почало бити джерело, котре згодом перетворилось у гірський потік.

Обід. Вільний час. Ввечері виїзд з готелю.


6 день

Прибуття у Фатіму. Служба Божа . Поселення в готель. Пізнавальна програма,Хресна дорога, молитва на місцях появи Ангела, відвідини помешкань, де жили діти.

Фатіма — містечко в Португалії , яке знаходиться на відстані 150км від Лісабону, столиці країни. Тут 13 травня 1917р. троє дітей (Люсія, Жасінта і Франціско), що пасли вівці, побачили Пресвяту Діву Марію. Містечко стало центром паломництва. Щодня тут ставалися оздоровлення людей, як тілесні так і духовні. З того часу і по сьогодні не припиняється благодатний потік ласк Божих у Фатімі.

Вечеря. Вечірня молитовна програма. Нічліг.


7 день

Фатіма. Сніданок.  Святкова програма Фатіми. Виїзд в другій половині дня.


8 день

Монсеррат. Служба Божа. Пізнавальна програма. Молитва перед Чудотворною фігурою Чорна Мадонна. Вільний час.

Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром паломництва католиків усього світу. Монастир, що розташувався на висоті 725м над рівнем моря , отримав свою назву за гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеличкому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. В храмі монастиря знаходиться чудотворна фігура Богородиці названа «Чорна Мадонна».

Переїзд в Барселону. Екскурсія. Поселення в готель, нічліг.


9 день

Барселона. Служба Божа. Сніданок.

Барселона – місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідуємо є, без сумніву Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саграда Фаміліа у 1883 році.

Виїзд після обіду. Нічний переїзд.


10 день

Падова. Служба Божа. Переїзд електричкою до Венеції. Екскурсія.

Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань. Місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:

 • Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.

Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, які були вивезені з Олександрії в 1247 році. І також шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.

Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо).

 • Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам’ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.
 • Також ми зайдемо у грецький храм — Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Собор був побудований в ХVI столітті в римському стилі в честь св. вмч. Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю свт. Василя Великого, якою була написана Божественна Літургія, і частку мощей св. вмч. Десниця святителя Василя Великого була піднесена в дар Грецької церкви і собору одним з членів імператорської родини Палеологів, яка мешкала в Венеції. У Венецію Десниця святителя Василя Великого була привезена митрополитом Філадельскім Гавриїлом (Севіром) в ХVI столітті з Константинополя, в той час вже захопленого турками.

У Базиліці Святого Марка (вхідний квиток оплачується самостійно) у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса

Повернення до Падови. Поселення в готелі. Нічліг.


11 день

Падова. Сніданок в готелі. Відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св..Антонія  Падевського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Служба Божа . Приклонення до мощей святого Антонія. Славиться також місто  Падуя – базилікою святої Юстини.  У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки.

Виїзд.


12 день

Приїзд  до Івано-Франківська увечері.


Вартість туру


У вартість включено:

 • переїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід керівника групи та священика;
 • медичне страхування, оформлення документів;
 • проживання та сніданки в готелях згідно програми.

Окремо оплачується:

 • харчування, не передбачене готелями;
 • приватні витрати.

Важлива інформація!

 • Паломницько-туристичний центр залишає за собою право змінювати програму, порядок і час проведення екскурсій та заходів або замінювати їх на рівноцінні.
 • За роботу консульських відділів чи інших дипломатичних установ, прикордонних служб, погодні умови, корки на дорогах  паломницько-туристичний центр  відповідальності не несе.